Třídění SB: ZDE!!!
Zapište se prosím!!!!

Štěstí je dar 2.díl

27. ledna 2008 v 20:48 | Bobinka
Crrrrr!! "Hallloooo vstávej…Přijdeš pozdě do školy." "No jooo už du".Odvětim mamce otráveně.Konečně se musim přinutit wstáwat.Do školy se mi zrovna dvakrát nechce, ale to následuje potom je 10x lepší….a to focení.Včera mi šéf říkal že mě čeká focení v terénu tak sem zvědavá co to bude.No ale už wážně musim.Hodim na sebe něco fešnýho a pelááášim do školy.Sice to tam mám jenom 3 bloky, ale za 5 minut zvoní takže musim hodit tou svojí tlustou krdelí a běžet.Chjo jak já nesnáším sport a taky je to na mě vidět, pže nejsem zrovna nejhubenější ale moc to neřešim, pže sem balení kluků už dáwno vzdala.No ale naneštěstí se přede mnou objevuje ta nenáviděná budova……gympl. "AAle sakra to ne já to nestihla, kde jsou všichni…po chvilce mi dojde že už sou ve škole.AAle ještě mám šanci, že se naše hluchá němčinářka opozdí (jak to vždy bývá).Vbíhám do budovy a najednou…"AU!!!!
Celá mimo zjišťuju že asi zcela jistě ležim na zemi a nade mnou stojí upe nádhernej kluk s překrásně modrýma očima.. "Jsi oki??"
Zeptá se mě.Ale já jak je to u mě zvykem ze sebe stěží vykoktám "Jo, díky a ty??". "Jo já sem vpoho hlavně jestli tobě se nic nestalo?" Říká mi strašně starostlivým tónem a přitom se mi pořád kouká do očí. Pojď pomůžu ti vstát"Nabídne mi.
"Heh díky moc".ježiš já sem trapka ani se nezmůžu na lepší dík a to sem si myslela že sem na tom s mluvením ještě dobře…
"Joo já sem Franky" "Ehm, já Kamila, těší mě" "Mě taky"
"Tak si říkám že tu školu stejně asi nestihnem co??"
"Tak to asi nee no"……°°°TRAPNÁ CHVÍLE TICHA°°°
Po chvilce mlčení ze sebe Franky vysouká… "No tak teď když máme oba volno(šibalsky se na mě koukne až se mi z toho rozklepou kolena) co kdybychom zašli třeba na colu co ty na to??"
Co když je to nějakej úchyl, kterej mě někam odtáhne a už se nikdy nevrátim…Jééžiš já sem ale blbá co mě to napadá..Říkám si vduchu. "Ale tak jo to je gut nápad" Vysoukám ze sebe nakonec.
Po půl hodince..
S Frankym sme toho za tu chvilku tolik probrali, že mě přijde jako bych ho znala věčnost. "Tak ty fotíš jo?" Vyzvídá Franky.
"Jop fotim pro Bravo ale beru to jenom jako brigošku"
V tu ránu mě ale napadne že sem Frankyho někde viděla…No jasněěě "Hele promiň že se tak debilně ptám ale nejsi ty náhodou z Nevada Tan….ehm teda z Panik???"
POKRÁČKO PŘÍŠTE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | Web | 19. března 2008 v 11:02 | Reagovat

jjééé dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama