Třídění SB: ZDE!!!
Zapište se prosím!!!!

Říjen 2009

Miley Cyrus-Party in the USA

27. října 2009 v 14:34 | Bobinka |  →Moje kecy
Úžasnej song :)


Anneliese Michel

27. října 2009 v 14:11 | Bobinka |  Záhady


Anneliese se narodila 21. září 1952 v německém městě Lieblfing a zemřela 1.července 1976 v Klingenbergu nad Mohanem.Byla to bavorská studentka pocházející z katolické rodiny.V době od září 1975 do července 1976 se podrobila exorcismu...neboli "vymítání ďábla".

V roce 1968 se u ní projevily příznaky prvních mimořádných záchvatových stavů-Epilepsie.Ve škole z ničeho nic upadala do bezvědomí,následující noci si v silných křečích prokousla jazyk.Později uvedla,že nad sebou cítila neviditelné síly,které ji zatlačovaly do postele.

Po dalším záchvatu v srpnu 1969 navrhl rodinný lékař neurologické vyšetření s podezřením na epilepsii, avšak veškeré testy toto podezření vyvrátily a vyšetření bylo uzavřeno jako epileptické onemocnění typu grand mal.Záchvaty,které dívka prodělala byly označeny jako celebrální křeče nočního typu.Dostala antiepileptika,které užívala až do své smrti.

Během ozdravného pobytu po zánětu plic a pohrudnice následujícího roku prodělala Anneliese další záchvat.Následné vyšetření nepotvrdilo žádnou patologii (poruchu).Během tohoto pobytu v Mittelbergu zažila svoji první vizi, jejímž obsahem byla Riesige teuflische Fratze - Šklebící se tlama ďábla.Tato vize se jí opakovně vracela a ona postupně propadala apatii a depresím,což později lékaři označili jako schizofrenii.Toto mínění však bylo milné.

Posledné z řady těžkých záchvatů prodělala v létě 1972, avšak všechna následná vyšetření byla opět negativní.Anneliese si také stěžuje na protivný zápach,který nikdo jiný v jejim okolí necítil a její vize se vrací stále častěji.V tomto okamžiku se Anneliese rozhodne vyhledat pomoc v modlitbách a duchovnu.Při pouti na San Damiano (Itálie) nebyla schopna se podivat na obraz Krista a dokonce ani vstoupit do kaple,také napadla ženu,které se o tuto kapli starala.

V této době se o ni začíná zajímat Adolf Rodewyk,který je považován za specialiastu na exorcismus / vymítání. Nechce do jejího života zasahovat,avšak vyjadřuje své přesvědčení,že se skutečně jedná o posedlost.V téže době se s Anneliese seznamuje i kněz Ernst Alt, který se s ní začal pravidelně modlit.Poté co na jeho doporučení dívka prodělala další vyšetření ( opět s negativním výsledkem ), požádal Alt würzburského biskupa Josefa Stangla aby mohl provést exorcismus podle pravidel Rituale Romanum.Za podpory Rodewyka nakonec i přes biskupovo váhání Alt toto svolení získal v září 1975.

Mezitím se však její stav výrazně zhoršil.Dočasně ochrnula,prodělala řadu křečových záchvatů, během nichž propadala zuřivosti a napadala okolní osoby a věci. Přestala téměř spát, trpěla záchvaty hyperaktivity, během nichž se vrhala do vzduchu i na zem a dokázala i po několik hodin bez ustání nesrozumitelně volat Ježíšovo jméno s prosbami o pomoc.Stěžovala si na návaly horka, přičemž ze sebe strhávala šaty a smáčela si hlavu v záchodové míse.

První exorcismus, který společně prováděli Ernst Alt a salvatorián Arnold Renz, se konal 24. září 1975 a po něm následovalo několik dalších sezení. Exorcisté během exorcismu údajně hovořili se šesti domnělými démony, kteří se měli označovat jako Kain, Nero, Jidáš, Lucifer, Hitler a farář Fleischmann (kněz z blízké vsi žijící v 16. století, který porušil celibát). Subjektivně se Anneliesin stav začal zlepšovat, v říjnu se u ní dostavily pozitivní vize a přestala upadat do transu. V únoru 1976 vize přestaly úplně. Fyzický stav se však i nadále zhoršoval, Anneliese ztrácela na váze, nepřijímala potravu, odmítala lékaře a zemřela 1. července 1976. Podle pitvy zemřela v důsledku podvýživy. Kritici případu tvrdí, že podvýživa byla způsobena postem během exorcismu, což však není možné kvůli délce tohoto exorcismu. Anneliese odmítala potravu systematicky a dlouhodobě bez ohledu na probíhající exorcimsus.
Rodiče dívky a oba exorcisté byli o dva roky později odsouzeni k podmíněnému trestu odnětí svobody. Soudní znalec z oblasti medicíny označil za vážné pochybení, že v závěru svého života nebyla Anneliese Michel zklidněna silnějšími léky a že nebyla i proti své vůli vyživována uměle a nepodstoupila elektrošoky.
Později církevní komise prohlásila, že dívka posedlá ďáblem vůbec nebyla a že se exorcisté zmýlili v diagnóze. Přesto se u jejího hrobu scházeli poutníci a požadovali její blahoslavení. Tvrdili, že se její tělo nerozkládá, a tak byla 25. února 1978 exhumována; tělo jevilo běžné známky rozkladu.

Můj názor: Páni....možná vám to bude připadat směšný,ale já tomu vážně věřim.Můj tip: pokud vás to zajímá jukněte na 2 dost zajímavý filmy o exorcismu,který byly tímto příběhem inspirovaný.

The Exorcism of Emily Rose- na ten film jsem koukala včera večer a musim Vám říct,že i když jsem ho viděla asi 10x tak mám vždycky v noci hodně neklidnej spánek,budím se a každou cestu na záchod hodně dlouho zvažuju a když už tak vážně musim tak jenom s doprovodem všech světel,který je jenom možný rozsvítit :DD

Requiem- další film inspirovanej tímto příběhem....

Klidně jukněte i na YouTube,kde je o tomto případu spoustu videí i se zvukem,kterej je hodně děsivej.

Justin Bieber-One Time

27. října 2009 v 12:48 | Bobinka |  →Moje kecy
Wow...neuvěřitelně talentovanej a hezkej 15 letej kluk :)....Klobou dolů =o*


Hlásím se vám po více jak 2 měsíční PAUZE!

16. října 2009 v 15:33 | Bobinka |  →Moje kecy
Ahoojky zlatka =o*

Helee fakt se moc omlouvám,že sem tu tak šíleně dlouho nebyla,ale vážně to nestíhám....Nestíhám ani svůj druhý blog takže se ještě jednou moooc omlouvám a miluju vás =o*